باشگاه تخصصی یوگا سینا کلاس یوگا در کرج و تهران - یوگای جامع


یوگای جامع ِ سینا 

یوگای جامع ، یوگایی کامل است برای همه اقشار و جوامع مختلف، تا در عصر تکنولوژی بتوانند نور و صلح درونی  را تجربه کنند .شاید بتوان اساتید قرن اخیر را به سه  گروه کلی تقسیم کرد:

گروه اول که در شمال هند و دامنه های هیمالیا شکل گرفت  و شیواناندا در میان آن ها شناخته شده ترین بود که بخش های ذهنی و فیزیکی یوگا را به یک میزان بکار می بردند

گروه دوم که به هاتا یوگا و بخش های فیزیکی و تنفسی تاکید داشتند و عموما در جنوب و جنوب شرقی هند شکل گرفتند که  کریشنام آچاریا از معروف ترین های این روش بود .

 گروه سوم که روی ابعاد ذهنی و نیز فلسفی یوگا تاکید می کردند مانند رامانا ماهاریشی – ویوکاناندا – یوگاناندا – ماهاریشی- نیتی آناندا و.......که همگی  پیشکسوتان یوگای قرن معاصر هستند که علاوه بر تسلط بر دانش باستانی یوگا، با زندگی این عصر آشنایی داشته اند. در تجربه و اندیشه این اساتید بزرگ ، توصیه ها و درس هایی ست ، که برای بشریت سرمایه ای ماندگار محسوب می گردد.

  •  یوگای جامع ِ سینا  گلچینی از بهترین و کاربردی ترین  تجربه های این اساتید است ، که هر یک  راوی ابعاد متفاوتی  از این دانش هزاران ساله هستند. 
  • یوگای جامع ، ترکیبی بدیع از تکنیک های کلاسیک یوگا ست، با هدف ِ بکارگیری و هماهنگی میان  ذهن – حواس- و بدن ،که سلامتی و شادمانی و رشد و آگاهی را برای انسان ِ این قرن به ارمغان می آورد .

 مجموعه تخصصی باشگاه های یوگای سینا ، با حضور ده ها مربی حرفه ای، با سیستم آموزشی هماهنگ،  یوگای جامع را همه روزه به  صد ها نفر از بانوان و آقایان علاقمند آموزش می دهد و سلامتی و آرامش را به جامعه و انسان ها هدیه می کند .

 با آموزه های یوگای جامع ، شما با ارتقأ و خلوصِ  ماهیچه ها و مفاصل ، غدد بدن، سیستم عصبی و حواس ، ذهن و هوشیاری، مکانیسم طبیعی خود  را تحت کنترل در خواهید آورد.و به تجربه پذیرش آگاهانه دست خواهید یافت

 

 شادی تان  پایدار

 سینا      

 

کلاس های یوگای جامع

  کلاس ها ی یوگای جامع به صورت ترم بندی شده طراحی گردیده و شاگردان در کلاس ها بر اساس توان روحی و جسمی و به صورت هماهنگ با یکدیگر رشد پیدا می کنند. این کار علاوه بر ایجاد حس بهتر درپرتوجویان، از ایجاد آسیب دیدگی نیز به خوبی جلوگیری می نماید.

 تمرین های فیزیکی یوگا حرکاتی بسیار آرام، دقیق و حساب شده است که تمام بافتها و ماهیچه های بدن را تحت تاثیر قرار می دهد و شما پس از کلاس احساس سبکی، راحتی و شادمانی می کنید. انبوه مسایل حاشیه ای در زندگی پر شتاب این قرن باعث شده است که انسان از بدنش غافل شود. تکنیک های علمی - عملی یوگا دانش کشف دوباره تن را می آموزد.


ارمغان این تمرین ها به شما:

  • احساس آرامش و رضایت
  • بالا رفتن انرژی روزانه و شادمانی
  •  انعطاف بافتها و نیرومند شدن ماهیچه های بدن
  • قرینه شدن دو نیمه بدن
  • هماهنگی ذهن و بدن
  • حذف تنش ها، استرس ها و انقباض های بدن و …

 

دوره های آسانا در 6 ترم (از پایه (ترم 1) تا پیشرفته)برگزار می گردد.

مدت زمان کلاس ها :

ترم مدت کلاس
 پایه     آسانا2 یک ساعت و نیم
آسانا 3   آسانا4   آسانا5    دو ساعت
یوگای جامع پیشرفته دو ساعت و نیم

کلاس ها هفته ای یک جلسه و به مدت دوماه (8 جلسه) برگزار می شود. پرتوجویان می توانند علاوه بر کلاس اصلی خودشان در یکی از کلاس های تمرینی که اعلام می شود شرکت کنند.

برای ثبت نام در کلاس های یوگای جامع سینا در زمان شروع ثبت نام ترم جدید می توانید از طریق سایت و یا مراجعه حضوری به دفاتر باشگاه ثبت نام خود را کامل کنید

به کانال تلگرام ما بپیوندید

جهت اطلاع از دوره ها، تخفیف ها و سایر اخبار به کانال تلگرام ما بپیوندید